Şişli Travestileri 0531 763 81 33 Shecagla

http://www.turkeyshemaleescorts.com/

Bundan 7 sene önce israilin ağır saldırılar sonucu lübnanda bir çok aile yokGörselL oldu.. Kadın, erkek, yaşlı, genç, çocuk demeden katlettiler çoğu kimseyi…  Türkiyeye sığınmak isteyen Lübnanlılar oldu bunların içerisinde Şuanki ismi Nisantasi Travestileri ile  isimli travesti bulunmakda.. Travesti rola 7 yıl önce israilin ağır saldırıları sonrasında Hataya babaannesi ile birlikde yerleşdiler. Geçimlerini sağlamak üzeretravesti rola babaannesi ile birlikde zengin ailelerin çocuklarına bakdılar ve geçimlerini böyle sağladılar lise öğrenimini hatayda tamamladı ve belkide kimsenin yapmaya cesaret edemeyceği bişeyi başardı üniversiteyi kazandı çalışdı çabaladı ve şuanda ankaranın en güzel üniversitelerinden birinde rus dili edebiyatı okumakda okula travesti olarak gidiyor… Travestiolduğu halde nasıl bir üniversiteye gidebilirki düşüncesi olabilir hepinizde ancak rola ile aramızda geçen diolog şu şekilde oldu..

BENİM SORUM  ; okula travesti olarak gidiyorsun ancak sana hiç tepki gösteren dışlayan gözlerle bakanlar olmadımı olduysa bu durumdan nekadar rahatsız oldun düşüncelerin nelerdir.. yararı ve zararı nedir..?

CEVABI ;

+özel hayatımı okula yansıtmadıkdan sonra zararı olmadı.. Faşist görüşlüler tarafından bazen küfür işitiyordum ama sonradan bana alıştılar.. Yararı ise cesaretli ve travestiler inde okuma hakkı olduğunu öne sürmüş oldum budurum elbette benim açımdan gurur verici üniversitede dekanla 4000 kişilik salonda özel konferanslar düzenledik ve bu durum çoğu kişiye yararı olduğunu ve olacağını düşünyorum ve yaşadığım müddetce travestilerinde okumaya hakkı olduğunu duyurmaya çalışacağım… dedi

Rolaya başarılarının devamını diliyoruz

Reklamlar

Yorum bırakın

Filed under Uncategorized

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s