Travesti Bilgileri

ShecaglaDoğum cinsiyetinin aksine, karşı cinsin kıyafetlerini kullanarak ve cinsel rolünü üstlenerek cinsel haz duyan kişi travestidir. Kendi doğum cinsinin dışındaki cinsin rolü içinde kendini iyi hisseden ve cinselliğini böyle yaşayan bir bireydir. Yani erkek bedeni içerisinde kadın rollerinde kendini iyi hissetmek ya da kadın bedeni içerisinde toplumsal erkek rolü içinde kendini iyi hissetmektir. Travestilik, kadın ve erkek eşcinselliğinden farklı bir olaydır.

Turkey Shemale Escorts

Tayland tatil sırasında, onlar ekmek ve sirkler dediği gibi bir şekilde kültürel, kendilerini eğlendirmek için bir arzusu var. Phuket kitle kültürel aktiviteler tüm aileyi sunuyor. Travesti renkli bir gösteri – Bugünün makale Simon Cabaret anlatacağım.

Biz travesti gösterisi hakkında genel görüş, bu dost uzakta olacak ve daha doğrusu, yetişkin olgun adam görüntülemek için tasarlanmış çirkin ve çirkin eylem,. Tabii ki, sen öyle olabilir, ama benim düşüncem sizinkine tamamen benzer. Hatta soru: benim cevap evet ise, bu mümkün çocukların böyle bir görüşte bakmak için mi. Ben Alcazar Pattaya reşit iken ilk defa gözlerim gösteri travestileri gördük. Bu nedenle, sen temsilciliği ne çocuğunuzun şok olmadığından emin olmak istiyorum.

Tiyatro onlar senaryo üzerinde kadın görüntülerin görüntü için, kadın kıyafetleri giymiş böylece aktörler, erkek her zaman en bilinmektedir. Tayland için, Asya ve diğer ülkelerde bu tür eylem oldukça normal kabul edilir yaklaştı.

Ancak, travestilerin popülerlik özellikle bugün Rusya’da, reddetti. Ancak bugün bile, sadece Tayland, gerçekten mutlu ve onların gösterisi ile sizi etkilemek yapabilirsiniz.

Tanınmış Patong Beach kenarında, büyüleyici travesti gösterisi olur bir çok renkli bir yapıdır. Patong Beach adanın gece hayatı. gösteri 19.30 ve 21.30 birkaç kez, kalıcı bir buçuk saat göstermek gibi görünüyor. Phuket yirmi yıldır gösteriyi Simon Cabaret izliyor. Uzun süreli performans aktörleri, ancak senaryoyu ve performansları sadece değişti. Ancak, adanın sakinlerine ve ziyaretçilerine en ilginç bazı görünümler bu güne kadar olduğu. Ve sanatçıların topluluğu 100 insanlar hakkında, büyüklük önemli ölçüde büyüdü, ama aralarında hala gösterinin kökeni durdu olanların yanında olmuştur.

göstermek açılır bina, tiyatroya eşittir. Burada VIP-koltuk satın alabilirsiniz. Ancak, onlar çok daha (- 600 baht ve 800 bahtı hakkında VIP koltuk maliyetinin her zamanki bilet fiyatı) pahalı. VIP-bölge en uygun konumda yer almaktadır – merkez serisi sahneye geliyor. Renkli gösteri travesti uzay, zaman, dönem içinde seyirci taşır. Biz çok formülasyonu tarif ise – Ben bir buçuk saat, diğer ülkeler tarafından hayran Latin Amerika’da yaktı gizemli Mısır, içine baktı, Tayland, aynı zamanda Japonya büyüleyici gizemli Çin, sadece ziyaret başardı diyebilirim, ben kıtada sardı. Bu arada, ben ünlü film yıldızları ve Janet Jackson, Tina Turner ve diğerleri gibi şarkıcı bir sürü gördüm.

Reklamlar

Yorum bırakın

Filed under Uncategorized

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s